| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 125 × 85 × 5 in |

SSD diskai
Silicon Power UD90 4 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
$366.14
+ Free ShippingOut of stock
| Savybės | |
|---|---|
| M.2 SSD dydis | 2280 (22 x 80 mm) |
| „NVMe“ versija | 1.4 |
| Techninės įrangos šifravimas | Taip |
| Tikslinis darbo krūvis | Mixed Use (MU) |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 1500000 h |
| Atminties tipas | 3D NAND |
| Taikoma | Kompiuteris / knyginis kompiuteris |
| NVMe | Taip |
| ECC | Taip |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Skaitymo laikas | 5000 MB/s |
| S.M.A.R.T. palaikymas | Taip |
| Apsaugos ypatybės | Atsparus smūgiams |
| PCI „Express“ sąsajos duomenų keliai | x4 |
| Rašymo laikas | 4500 MB/s |
| SSD disko talpa | 4 TB |
| Sąsaja | PCI Express 4.0 |
| Tvarumas | |
| Tvarumo reikalavimų laikymasis | Taip |
| Tvarumo sertifikatai | Green Dot |
| Kitos savybės | |
| Atitikties sertifikatai | UKCA |
| Atitikties sertifikatai | BSMI |
| Atitikties sertifikatai | CE |
| Atitikties sertifikatai | RoHS |
| Atitikties sertifikatai | KC |
| Atitikties sertifikatai | Federalinė ryšių komisija (FCC) |
| Atitikties sertifikatai | WEEE |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Apsaugokite nuo drėgmės. |
| Įspėjimai | Negalima savarankiškai išardyti prietaiso. |
| Įspėjimai | Do not expose to high temperatures. |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 80 mm |
| Svoris | 8 g |
| Aukštis | 3,5 mm |
| Plotis | 22 mm |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Veiklos šokas | 1500 G |
Reviews
There are no reviews yet.