| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 125 × 85 × 5 in |

SSD diskai
Silicon Power UD90 M.2 1000 GB PCI Express 4.0 3D NAND NVMe
$226.97
+ Free ShippingAvailability: 2 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| „NVMe“ versija | 1.4 |
| Atminties tipas | 3D NAND |
| Taikoma | Kompiuteris / knyginis kompiuteris |
| SSD disko talpa | 1 TB |
| Rašymo laikas | 3200 MB/s |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 1500000 h |
| Sąsaja | PCI Express 4.0 |
| Skaitymo laikas | 4900 MB/s |
| Techninės įrangos šifravimas | Ne |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 8.1 |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10 |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 11 |
| PCI „Express“ sąsajos duomenų keliai | x4 |
| NVMe | Taip |
| M.2 SSD dydis | 2230 (22 x 30 mm) |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 22 mm |
| Svoris | 3 g |
| Aukštis | 3,7 mm |
| Plotis | 30 mm |
| Techninė informacija | |
| Tvarumo sertifikatai | WEEE |
| Tvarumo sertifikatai | Federalinė ryšių komisija (FCC) |
| Tvarumo sertifikatai | UKCA |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Tvarumo sertifikatai | CE |
| Tvarumo reikalavimų laikymasis | Taip |
| Aplinkos sąlygos | |
| Maksimali veikimo temperatūra | 70 °C |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Veiklos šokas | 1500 G |

Reviews
There are no reviews yet.