| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 125 × 6 × 85 in |

SSD diskai
Silicon Power UD90 M.2 1000 GB PCI Express 4.0 3D NAND NVMe
$194.77
+ Free ShippingAvailability: 1 in stock
| Saugos įpėjimas | |
|---|---|
| Įspėjimai | Do not expose to high temperatures. |
| Įspėjimai | Apsaugokite nuo drėgmės. |
| Įspėjimai | Negalima savarankiškai išardyti prietaiso. |
| Techninė informacija | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Tvarumo sertifikatai | WEEE |
| Savybės | |
| PCI „Express“ sąsajos duomenų keliai | x4 |
| Mažo tankio lyginumo patikra (LDPC) | Taip |
| NVMe | Taip |
| Atminties tipas | 3D NAND |
| Techninės įrangos šifravimas | Ne |
| „NVMe“ versija | 1.4 |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 1500000 h |
| Sąsaja | PCI Express 4.0 |
| SSD disko talpa | 1 TB |
| Rašymo laikas | 4200 MB/s |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Ištisinė duomenų apsauga | Taip |
| Skaitymo laikas | 4800 MB/s |
| Taikoma | Kompiuteris / knyginis kompiuteris |
| RAID palaikymas | Taip |
| Prekės ženklui būdingos savybės | |
| Išskirtinės prekės ženklo technologijos | SLC Caching |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 22 mm |
| Aukštis | 3,5 mm |
| Plotis | 80 mm |
| Svoris | 8 g |
| Aplinkos sąlygos | |
| Veiklos šokas | 1500 G |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |

Reviews
There are no reviews yet.