| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 126 × 6 × 85 in |

SSD diskai
Silicon Power US75 1 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe
$196.22
+ Free ShippingAvailability: 4 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| SSD disko talpa | 1 TB |
| M.2 SSD dydis | 2280 (22 x 80 mm) |
| Taikoma | Kompiuteris / knyginis kompiuteris |
| Rašymo laikas | 6000 MB/s |
| Skaitymo laikas | 7000 MB/s |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 15000000 h |
| Sąsaja | PCI Express 4.0 |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| NVMe | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 22 mm |
| Svoris | 8 g |
| Ilgis | 80 mm |
| Aukštis | 3,6 mm |
| Aplinkos sąlygos | |
| Veiklos šokas | 1500 G |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
Reviews
There are no reviews yet.