| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 130 × 90 × 5 in |

SSD diskai
Silicon Power US75 2 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
$304.68
+ Free ShippingAvailability: 6 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| Skaitymo laikas | 7000 MB/s |
| Taikoma | Kompiuteris / nešiojamasis kompiuteris / žaidimų konsolė |
| SSD disko talpa | 2 TB |
| Sąsaja | PCI Express 4.0 |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| PCI „Express“ sąsajos duomenų keliai | x4 |
| Mažo tankio lyginumo patikra (LDPC) | Taip |
| Rašymo laikas | 6500 MB/s |
| RAID palaikymas | Taip |
| Techninės įrangos šifravimas | Ne |
| „NVMe“ versija | 2.0 |
| Atminties tipas | 3D NAND |
| NVMe | Taip |
| M.2 SSD dydis | 2280 (22 x 80 mm) |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 85 °C |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės tipas | Pakabinama dėžutė |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 11 g |
| Aukštis | 5 mm |
| Ilgis | 80 mm |
| Plotis | 22 mm |
| Energijos valdymas | |
| Darbinė įtampa | 3,3 V |
| Kitos savybės | |
| Produkto spalva | Pilka |
| Aušinimo tipas | Aušintuvas |
| Atitikties sertifikatai | RoHS |
| Atitikties sertifikatai | BSMI |
| Atitikties sertifikatai | CE |
| Atitikties sertifikatai | WEEE |
| Atitikties sertifikatai | EAC |
| Atitikties sertifikatai | KC |
| Atitikties sertifikatai | Federalinė ryšių komisija (FCC) |
| Garantinis laikotarpis | 5 metai |
| Prekės ženklui būdingos savybės | |
| Išskirtinės prekės ženklo technologijos | SLC Caching |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | Green Dot |
| Techninė informacija | |
| Sudėtyje nėra | Švinas |
| Sudėtyje nėra | Gyvsidabris |
| Sudėtyje nėra | Kadmis |
Reviews
There are no reviews yet.