| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 125 × 85 × 5 in |

SSD diskai
Silicon Power XD80 1 TB M.2 PCI Express 3.0 NVMe
$195.28
+ Free ShippingAvailability: 12 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| Sertifikavimas | CE, FCC, BSMI, Green dot, WEEE, RoHS, KCC |
| „NVMe“ versija | 1.3 |
| SSD disko talpa | 1 TB |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 8.1 |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10 |
| Rašymo laikas | 3000 MB/s |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Taikoma | Kompiuteris / knyginis kompiuteris |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 2000000 h |
| Skaitymo laikas | 3400 MB/s |
| Sąsaja | PCI Express 3.0 |
| NVMe | Taip |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| PCI „Express“ sąsajos duomenų keliai | x4 |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717070 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 22 mm |
| Aukštis | 4,8 mm |
| Ilgis | 80 mm |
| Svoris | 11 g |

Reviews
There are no reviews yet.