| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 115 × 175 × 15 in |

Operatyvioji atmintis
Silicon Power XPOWER Pulse atminties modulis 16 GB 2 x 8 GB DDR4 3200 MT/s 288-pin DIMM
$178.38
+ Free ShippingAvailability: 3 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| „Intel Extreme Memory Profile“ (XMP) versija | 2.0 |
| Taikoma | PC |
| Atminties laikrodžio greitis | 3200 MHz |
| Atminties duomenų perkėlimo greitis | 3200 MT/s |
| „Intel®Extreme Memory Profile“ (XMP) | Taip |
| CAS latencija | 16 |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| AMD spartos didinimo išplėstiniai profiliai (EXPO) | Taip |
| Atminties formos koeficientas | 288-pin DIMM |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2 x 8 GB |
| Atminties įtampa | 1.35 V |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 25 g |
| Plotis | 133,4 mm |
| Aukštis | 5 mm |
| Ilgis | 31,3 mm |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Do not open the memory module housing. |
| Įspėjimai | Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
| Įspėjimai | Saugoti nuo ekstremalių temperatūrų. |
Reviews
There are no reviews yet.