| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 175 × 110 × 15 in |

Operatyvioji atmintis
Silicon Power XPOWER Zenith RGB atminties modulis 16 GB 2 x 8 GB DDR4 3200 MHz
$169.18
+ Free ShippingAvailability: 6 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| Sertifikavimas | CE, FCC, Green dot, WEEE, RoHS |
| „Intel®Extreme Memory Profile“ (XMP) | Taip |
| Apšvietimo spalva | Multi spalvos |
| Atminties laikrodžio greitis | 3200 MHz |
| Buferinės atminties tipas | Unregistered (unbuffered) |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Aušinimo tipas | Aušintuvas |
| CAS latencija | 16 |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2 x 8 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Atminties įtampa | 1.35 V |
| Taikoma | Kompiuteris / serveris |
| Atminties formos koeficientas | 288-pin DIMM |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| ECC | Ne |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 8 mm |
| Aukštis | 38,5 mm |
| Ilgis | 133,4 mm |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
| Įspėjimai | Do not open the memory module housing. |
| Įspėjimai | Saugoti nuo ekstremalių temperatūrų. |
Reviews
There are no reviews yet.