| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 160 × 125 × 20 in |

| Pakuotės duomenys | |
|---|---|
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Savybės | |
| TBW kategorija | 750 |
| „NVMe“ versija | 1.4 |
| Sąsaja | PCI Express 4.0 |
| Techninės įrangos šifravimas | Taip |
| PCI „Express“ sąsajos duomenų keliai | x4 |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 256-bit AES |
| Atminties tipas | 3D NAND |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 1600000 h |
| Skaitymo laikas | 7000 MB/s |
| Ištisinė duomenų apsauga | Taip |
| Nekoreguojamos bitų klaidos atsiradimo dažnumas (UBER) | < 1 per 10^15 bits read |
| NVMe | Taip |
| Rašymo laikas | 6500 MB/s |
| Taikoma | Universalus |
| Naudojimo sąlygos | PC/Client/Tablet |
| SSD disko talpa | 1 TB |
| Aplinkos sąlygos | |
| Veiklos vibracijos | 2 G |
| Maksimali veikimo temperatūra | 0 °C |
| Ne-veiklos vibracijos | 2 G |
| Veiklos šokas | 1500 G |
| Ne veiklos šokas | 1500 G |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Minimali darbinė temperatūra | 70 °C |
| Kitos savybės | |
| Garantinis laikotarpis | 5 metai |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas (tuščiąja eiga) | 0,05 W |
| Energijos suvartojimas (rašymas) | 7,5 W |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Apsaugokite nuo drėgmės. |
| Įspėjimai | Negalima savarankiškai išardyti prietaiso. |
| Įspėjimai | Do not expose to high temperatures. |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 7 g |

Reviews
There are no reviews yet.