| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 140 × 20 × 115 in |

SSD diskai
Solidigm S4620 960 GB 2.5″ „Serial ATA III“ TLC 3D NAND
$520.94
+ Free ShippingOut of stock
| Savybės | |
|---|---|
| Nekoreguojamos bitų klaidos atsiradimo dažnumas (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Rašymo laikas | 510 MB/s |
| Skaitymo laikas | 550 MB/s |
| Atsitiktinis rašymas (4 KB) | 54000 IOPS |
| Atsitiktinis skaitymas (4 KB) | 90000 IOPS |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 2000000 h |
| Techninės įrangos šifravimas | Taip |
| SSD disko talpa | 960 GB |
| Ištisinė duomenų apsauga | Taip |
| Sąsaja | „Serial ATA III“ |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 256-bit AES |
| Taikoma | Serveriui / darbo stočiai |
| SSD formos koeficientas | 2.5" |
| Temperature monitoring and logging | Taip |
| „Enhanced Power Loss Data Protection“ technologija | Taip |
| Atminties tipas | TLC 3D NAND |
| Kitos savybės | |
| Endurance rating | 7,1 PB |
| Aplinkos sąlygos | |
| Veiklos vibracijos | 2,17 G |
| Maksimali veikimo temperatūra | 70 °C |
| Ne veiklos šokas | 1000 G |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Didžiausias ne darbinis aukštis | 0,5 m |
| Veiklos šokas | 1000 G |
| Ne-veiklos vibracijos | 3,13 G |
| Energijos valdymas | |
| Galios suvartojimas (maks.) | 3,2 W |
| Energijos suvartojimas (tuščiąja eiga) | 1,3 W |

Reviews
There are no reviews yet.