| Weight | 407 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 400 × 90 × 90 in |

Aušintuvai ir ventiliatoriai
SpeedComfort Extension set Balta Ventiliatorius
$30.10
+ Free ShippingOut of stock
| Savybės | |
|---|---|
| Darbinis oro tūris | 30 m³/h |
| Galios suvartojimas | 0,55 W |
| Garso lygis | 20 dB |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Balta |
| Gaminio tipas | Ventiliatorius |
| Tipas | Ventiliatorius |
| Techninė informacija | |
| Garantinis laikotarpis | 10 metai |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 70 mm |
| Aukštis | 23 mm |
| Ilgis | 340 mm |
Reviews
There are no reviews yet.