| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 115 × 80 × 20 in |

| Energijos valdymas | |
|---|---|
| Darbinė įtampa | 3,3 V |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Apsaugokite nuo drėgmės. |
| Įspėjimai | Negalima savarankiškai išardyti prietaiso. |
| Įspėjimai | Do not expose to high temperatures. |
| Savybės | |
| Taikoma | PC |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| „NVMe“ versija | 1.3 |
| Skaitymo laikas | 1850 MB/s |
| Sąsaja | PCIe Gen3x4 |
| NVMe | Taip |
| Rašymo laikas | 950 MB/s |
| M.2 SSD dydis | 2280 (22 x 80 mm) |
| SSD disko talpa | 128 GB |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 80 mm |
| Aukštis | 22 mm |
| Ilgis | 3,5 mm |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės tipas | „Box“ |

Reviews
There are no reviews yet.