| Weight | 48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 106 × 20 × 165 in |

| Aplinkos sąlygos | |
|---|---|
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 85 °C |
| Savybės | |
| Atminties tipas | 3D TLC |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Skaitymo laikas | 3300 MB/s |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Sąsaja | PCIe Gen3x4 |
| SSD šokas | 1500 G / 0.5 ms |
| Rašymo laikas | 2400 MB/s |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 2,25 mm |
| Plotis | 22 mm |
Reviews
There are no reviews yet.