| Weight | 80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 130 × 100 × 15 in |

SSD diskai
SSD Micron 5400 PRO 3.84TB SATA 2.5″ MTFDDAK3T8TGA-1BC1ZABYYR (DWPD 1.5)
$2,778.32
+ Free ShippingOut of stock
| Svoris ir matmenys | |
|---|---|
| Ilgis | 100,5 mm |
| Aukštis | 7 mm |
| Plotis | 69,8 mm |
| Svoris | 70 g |
| Savybės | |
| Atminties tipas | 3D TLC NAND |
| NVMe | Ne |
| Sąsaja | SATA |
| DWPD | 1.5 |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717070 |
| SSD disko talpa | 3,84 TB |
| Nekoreguojamos bitų klaidos atsiradimo dažnumas (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Duomenų perdavimo sparta | 6 Gbit/s |
| Tikslinis darbo krūvis | Read Intensive (RI) |
| Atsitiktinis skaitymas (4 KB) | 95000 IOPS |
| Techninės įrangos šifravimas | Taip |
| Produkto serija | 5400 PRO |
| Atsitiktinis rašymas (4 KB) | 30000 IOPS |
| SSD formos koeficientas | 2.5" |
| Taikoma | Serveriui / darbo stočiai |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 256-bit AES |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |

Reviews
There are no reviews yet.