| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 60 × 10 in |

SSD diskai
SSD Micron 7450 MAX 800GB M.2 (22×80) NVMe PCI 4.0 MTFDKBA800TFS-1BC1ZABYYR (DWPD 3)
$393.60
+ Free ShippingOut of stock
| Savybės | |
|---|---|
| Atsitiktinis skaitymas (4 KB) | 520000 IOPS |
| Tikslinis darbo krūvis | Mixed Use (MU) |
| Nekoreguojamos bitų klaidos atsiradimo dažnumas (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| NVMe | Taip |
| Produkto serija | 7450 MAX |
| Taikoma | Serveriui / darbo stočiai |
| Atminties tipas | 3D TLC NAND |
| Rašymo delsa | 15 µs |
| DWPD | 3 |
| Sąsaja | PCI Express 4.0 |
| Atsitiktinis rašymas (4 KB) | 156000 IOPS |
| SSD disko talpa | 800 GB |
| „NVMe“ versija | 1.4 |
| Skaitymo delsa | 80 µs |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| PCI „Express“ sąsajos duomenų keliai | x4 |
| Techninės įrangos šifravimas | Taip |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
Reviews
There are no reviews yet.