| Weight | 170 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 130 × 20 × 100 in |

SSD diskai
SSD Micron 7450 PRO 15.36TB U.3 (15mm) NVMe PCI 4.0 MTFDKCC15T3TFR-1BC1ZABYYR (DWPD 1)
$2,720.44
+ Free ShippingOut of stock
| Savybės | |
|---|---|
| „NVMe“ versija | 1.4 |
| SSD formos koeficientas | U.3 |
| Atsitiktinis rašymas (4 KB) | 250000 IOPS |
| Sąsaja | PCI Express 4.0 |
| Taikoma | Serveriui / darbo stočiai |
| Techninės įrangos šifravimas | Taip |
| SSD disko talpa | 15 TB |
| PCI „Express“ sąsajos duomenų keliai | x4 |
| Atsitiktinis skaitymas (4 KB) | 1000000 IOPS |
| Atminties tipas | 3D TLC NAND |
| Skaitymo delsa | 80 µs |
| Rašymo delsa | 15 µs |
| NVMe | Taip |
| DWPD | 1 |
| Nekoreguojamos bitų klaidos atsiradimo dažnumas (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Tikslinis darbo krūvis | Read Intensive (RI) |
| Produkto serija | 7450 PRO |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | In the event of damage, do not dispose of in the normal rubbish bin, contact the relevant electronics disposal unit. |
| Įspėjimai | Apsaugokite nuo drėgmės ir ekstremalių temperatūrų. |
| Įspėjimai | Do not open the appliance housing, risk of electric shock. |

Reviews
There are no reviews yet.