| Weight | 155 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 130 × 100 × 20 in |

SSD diskai
SSD Micron 7450 PRO 3.84TB U.3 (15mm) NVMe PCI 4.0 MTFDKCC3T8TFR-1BC1ZABYYR (DWPD 1)
$781.40
+ Free ShippingOut of stock
| Savybės | |
|---|---|
| Atsitiktinis skaitymas (4 KB) | 1000000 IOPS |
| Nekoreguojamos bitų klaidos atsiradimo dažnumas (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| DWPD | 1 |
| Tikslinis darbo krūvis | Read Intensive (RI) |
| Produkto serija | 7450 PRO |
| SSD disko talpa | 3,84 TB |
| Sąsaja | PCI Express 4.0 |
| „NVMe“ versija | 1.4 |
| PCI „Express“ sąsajos duomenų keliai | x4 |
| Techninės įrangos šifravimas | Taip |
| Rašymo delsa | 15 µs |
| Atminties tipas | 3D TLC NAND |
| NVMe | Taip |
| SSD formos koeficientas | U.3 |
| Atsitiktinis rašymas (4 KB) | 180000 IOPS |
| Skaitymo delsa | 80 µs |
| Taikoma | Serveriui / darbo stočiai |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
Reviews
There are no reviews yet.