| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 133 × 10 in |

| Savybės | |
|---|---|
| SSD disko talpa | 512 GB |
| NVMe | Taip |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 5 - 95% |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 80 mm |
| Plotis | 22 mm |

Reviews
There are no reviews yet.