| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 132 × 5 in |

| Svoris ir matmenys | |
|---|---|
| Aukštis | 3,8 mm |
| Ilgis | 80 mm |
| Plotis | 22 mm |
| Savybės | |
| Taikoma | PC |
| SSD disko talpa | 240 GB |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| SSD Drive sąsajos | PCIe Gen 3 x4 |
| Nuoseklaus skaitymo greitis (CDM) | 1700 MB/s |
| TBW kategorija | 120 |
| Nuoseklaus rašymo greitis (CDM) | 1000 MB/s |
| Nuoseklaus rašymo greitis (ATTO) | 1000 MB/s |
| Darbinė temperatūra (didž.) | 70 °C |
| Nuoseklaus skaitymo greitis (ATTO) | 1700 MB/s |
| Darbinė temperatūra (maž.) | 0 °C |
| NVMe | Taip |
Reviews
There are no reviews yet.