| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 133 × 102 × 10 in |

SSD diskai
SSD Patriot P400 V4 M.2 PCI-Ex4 NVMe 4TB 6,2GB/s (P400VP4TBM28H)
$457.75
+ Free ShippingAvailability: 14 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Darbinė temperatūra (maž.) | 0 °C |
| SSD Drive sąsajos | PCIe Gen4 x4 |
| NVMe | Taip |
| „NVMe“ versija | 2.0 |
| TBW kategorija | 1280 |
| Nuoseklaus rašymo greitis (CDM) | 6200 MB/s |
| Nuoseklaus skaitymo greitis (CDM) | 5200 MB/s |
| Taikoma | PC |
| Darbinė temperatūra (didž.) | 70 °C |
| SSD disko talpa | 4 TB |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 22 mm |
| Aukštis | 3,8 mm |
| Ilgis | 80 mm |
| Svoris | 11 g |
Reviews
There are no reviews yet.