| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 101 × 132 × 7 in |

SSD diskai
SSD PATRIOT VIPER P320 M.2 PCI-Ex4 NVMe 512GB 3GB/S (P320P512GM28)
$111.45
+ Free ShippingAvailability: 17 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| Taikoma | PC |
| TBW kategorija | 240 |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| NVMe | Taip |
| SSD Drive sąsajos | PCIe Gen 3 x4 |
| Nuoseklaus rašymo greitis (ATTO) | 2200 MB/s |
| Nuoseklaus skaitymo greitis (CDM) | 3000 MB/s |
| Nuoseklaus rašymo greitis (CDM) | 2200 MB/s |
| Pažymos | RoHS |
| Pažymos | UKCA |
| Nuoseklaus skaitymo greitis (ATTO) | 3000 MB/s |
| Pažymos | CE |
| Pažymos | FCC |
| M.2 SSD dydis | 2280 (22 x 80 mm) |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 3,8 mm |
| Ilgis | 80 mm |
| Svoris | 11 g |
| Plotis | 22 mm |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
Reviews
There are no reviews yet.