| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 130 × 100 × 5 in |

SSD diskai
SSD Patriot Viper P410 M.2 PCI-Ex4 NVMe 1.4 1 TB 5 GB/s (P410P1TBM28H)
$150.50
+ Free ShippingAvailability: 80 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| „NVMe“ versija | 1.4 |
| Sąsaja | PCIe Gen4x4 |
| TBW kategorija | 160 |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 8.1 |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 8 |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 7 |
| Skaitymo laikas | 5000 MB/s |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 11 |
| SSD disko talpa | 1 TB |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10 |
| Rašymo laikas | 4500 MB/s |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| NVMe | Taip |
| Pakuotės duomenys | |
| Paketo svoris | 22 g |
| Pakuotės plotis | 6,6 mm |
| Pakuotės gylis | 100 mm |
| Pakuotės aukštis | 132 mm |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 11 g |
| Plotis | 80 mm |
| Ilgis | 22 mm |
| Aukštis | 3,8 mm |

Reviews
There are no reviews yet.