| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 2 × 24 in |

SSD diskai
SSD Samsung BM9C1 512GB NVMe M.2 2280 MZVMX512HCLV-00B00
$46.43
+ Free ShippingOut of stock
| Savybės | |
|---|---|
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Sąsaja | PCI Express 4.0 |
| Atsitiktinis skaitymas (4 KB) | 320000 IOPS |
| Taikoma | Kompiuteris / knyginis kompiuteris |
| Atsitiktinis rašymas (4 KB) | 580000 IOPS |
| Skaitymo laikas | 4600 MB/s |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Rašymo laikas | 2600 MB/s |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Do not open the appliance housing, risk of electric shock. |
| Įspėjimai | Apsaugokite nuo drėgmės ir ekstremalių temperatūrų. |
| Įspėjimai | In the event of damage, do not dispose of in the normal rubbish bin, contact the relevant electronics disposal unit. |
Reviews
There are no reviews yet.