| Weight | 150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 15 × 70 in |

SSD diskai
SSD Samsung PM1643a 15.36TB 2.5″ SAS 12Gb/s MZILT15THALA-00007 (DWPD 1)
$2,465.76
+ Free ShippingOut of stock
| Savybės | |
|---|---|
| SSD formos koeficientas | 2.5" |
| SSD disko talpa | 15 TB |
| Skaitymo laikas | 2100 MB/s |
| Pakuotės tipas | OEM |
| Sąsaja | SAS |
| Taikoma | Serveriui / darbo stočiai |
| Duomenų perdavimo sparta | 12 Gbit/s |
| DWPD | 1 |
| Rašymo laikas | 1800 MB/s |
| NVMe | Ne |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717070 |
| Produkto serija | PM1643a |
Reviews
There are no reviews yet.