| Weight | 150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 15 × 70 in |

SSD diskai
SSD Samsung PM1643a 3.84TB 2.5″ SAS 12Gb/s MZILT3T8HBLS-00007 (DWPD 1)
$841.31
+ Free ShippingOut of stock
| Savybės | |
|---|---|
| NVMe | Ne |
| SSD disko talpa | 3,84 TB |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717070 |
| Skaitymo laikas | 2100 MB/s |
| Taikoma | Serveriui / darbo stočiai |
| Produkto serija | PM1643a |
| SSD formos koeficientas | 2.5" |
| DWPD | 1 |
| Sąsaja | SAS |
| Pakuotės tipas | OEM |
| Rašymo laikas | 2000 MB/s |
| Duomenų perdavimo sparta | 12 Gbit/s |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | In the event of damage, do not dispose of in the normal rubbish bin, contact the relevant electronics disposal unit. |
| Įspėjimai | Do not open the appliance housing, risk of electric shock. |
| Įspėjimai | Apsaugokite nuo drėgmės ir ekstremalių temperatūrų. |

Reviews
There are no reviews yet.