| Weight | 161 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 15 × 70 in |

SSD diskai
SSD Samsung PM1643a 7.68TB 2.5″ SAS 12Gb/s MZILT7T6HALA-00007 (DWPD 1)
$1,296.55
+ Free ShippingOut of stock
| Savybės | |
|---|---|
| NVMe | Ne |
| Sąsaja | SAS |
| SSD formos koeficientas | 2.5" |
| Taikoma | Serveriui / darbo stočiai |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717070 |
| DWPD | 1 |
| Skaitymo laikas | 2100 MB/s |
| SSD disko talpa | 7,68 TB |
| Produkto serija | PM1643a |
| Pakuotės tipas | OEM |
| Rašymo laikas | 2000 MB/s |
| Duomenų perdavimo sparta | 12 Gbit/s |
Reviews
There are no reviews yet.