| Weight | 158 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 17 × 69 in |

SSD diskai
SSD Samsung PM1643a 960GB 2.5″ SAS 12Gb/s MZILG960HCHQ-00A07 (DWPD 1)
$422.54
+ Free ShippingOut of stock
| Savybės | |
|---|---|
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717070 |
| Pakuotės tipas | OEM |
| Taikoma | Serveriui / darbo stočiai |
| Sąsaja | SAS |
| SSD formos koeficientas | 2.5" |
| SSD disko talpa | 960 GB |
| NVMe | Ne |
| Produkto serija | PM1643a |
| DWPD | 1 |
| Skaitymo laikas | 2100 MB/s |
| Rašymo laikas | 1000 MB/s |
| Duomenų perdavimo sparta | 12 Gbit/s |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Apsaugokite nuo drėgmės ir ekstremalių temperatūrų. |
| Įspėjimai | Do not open the appliance housing, risk of electric shock. |
| Įspėjimai | In the event of damage, do not dispose of in the normal rubbish bin, contact the relevant electronics disposal unit. |
Reviews
There are no reviews yet.