| Weight | 150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 70 × 15 in |

SSD diskai
SSD Samsung PM1653 1.92TB 2.5″ SAS 24Gb/s MZILG1T9HCJR-00A07 (DWPD 1)
$1,389.16
+ Free ShippingAvailability: 10 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| SSD formos koeficientas | 2.5" |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 2000000 h |
| SSD disko talpa | 1,92 TB |
| Atsitiktinis rašymas (4 KB) | 95000 IOPS |
| Skaitymo laikas | 2100 MB/s |
| Atsitiktinis skaitymas (4 KB) | 420000 IOPS |
| Duomenų perdavimo sparta | 24 Gbit/s |
| Sąsaja | SAS |
| Pakuotės tipas | OEM |
| Taikoma | Serveriui / darbo stočiai |
| DWPD | 1 |
| Produkto šeima | PM1653 |
| Rašymo laikas | 2000 MB/s |
| NVMe | Ne |
| Atminties tipas | V-NAND |
| Nekoreguojamos bitų klaidos atsiradimo dažnumas (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Techninės įrangos šifravimas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 70 mm |
| Svoris | 160 g |
| Ilgis | 100 mm |
| Aukštis | 15 mm |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Apsaugokite nuo drėgmės ir ekstremalių temperatūrų. |
| Įspėjimai | In the event of damage, do not dispose of in the normal rubbish bin, contact the relevant electronics disposal unit. |
| Įspėjimai | Do not open the appliance housing, risk of electric shock. |
| Energijos valdymas | |
| Galios suvartojimas (vidutinė reikšmė) | 14,7 W |

Reviews
There are no reviews yet.