| Weight | 1305 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 280 × 220 × 55 in |

Planšetiniai kompiuteriai
Tablet BLOW BlackTAB10 4/128GB 4G LTE Octa-core
$117.23
+ Free ShippingAvailability: 1 in stock
| Laikmenos | |
|---|---|
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Laikmena | eMCP |
| Vidinės saugyklos talpa | 128 GB |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 128 GB |
| Garsas | |
| Įmontuotas mikrofonas | Taip |
| Įmontuotų garsakalbių skaičius | 2 |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| FM radija | Ne |
| Programinė įranga | |
| Platforma | Android |
| Numatyta operacinė sistema | Android 13 |
| Tinklas | |
| Wi-Fi standartai | IEEE 802.11b |
| Bluetooth versija | 4.2 |
| Wi-Fi standartai | IEEE 802.11ac |
| Mobiliojo tinklo ryšys | Taip |
| Bluetooth | Taip |
| „Wi-Fi“ standartas | 802.11b/g/n (2,4 GHz) / 802.11a/n/ac (5 GHz) |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 4G |
| SIM kortelės tipas | „MicroSIM“ |
| 4G standartai | LTE |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 10,1 cm (3.98") |
| Aspekto santykis | 16:10 |
| Ekrano spalvų skaičius | 16,78 milijonai spalvų |
| Ekrano rezoliucija | 1200 x 1920 pikseliai |
| Ekrano ryškumas | 350 cd/m² |
| Lietimui jautri technologija | „Multi-touch“ |
| LED galinis apšvietimas | Taip |
| Ekrano technologija | IPS |
| HD tipas | HD |
| Liečiamo ekrano tipas | Talpinis |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 241 mm |
| Ilgis | 8,2 mm |
| Svoris | 750-1000 g |
| Aukštis | 165 mm |
| Konstrukcija | |
| Įtaiso tipas | Viso dydžio planšetė |
| Produkto spalva | Juoda |
| Forma | Plokštelė |
| RoHS atitiktis | Taip |
| Spalva: | Black/silver |
| Procesorius | |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Procesoriaus modelis | MT8788 |
| Procesoriaus šeima | Cortex-A |
| Procesoriaus dažnis | 2 GHz |
| Procesoriaus architektūra | ARM Cortex-A73 |
| Baterija | |
| Naršymo laikas („Wi-Fi“) | 6 h |
| Baterijos talpa | 8000 mAh |
| Nepertraukiama vaizdo įrašo peržiūra | 5 h |
| Budėjimo laikas | 750 h |
| Baterijos įkrovimo laikas | 5,5 h |
| Baterijos technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| Veikimo charakteristikos | |
| GPS | Taip |
| „BeiDou“ | Taip |
| GLONASS | Taip |
| Giroskopas | Ne |
| Akcelerometras | Taip |
| Assisted GPS (A-GPS) | Taip |
| Fotoaparatas | |
| Galinė kamera | Taip |
| Priekinė kamera | Taip |
| Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 13 MP |
| Priekinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 5 MP |
| Galinės kameros tipas | Viena kamera |
| Automatinis fokusavimas | Taip |
| Atmintis | |
| Vidinės atminties tipas | LPDDR3-SDRAM |
| Vidinė atmintis | 4 GB |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Dispose of according to local electronic waste regulations. |
| Įspėjimai | Avoid contact with liquid. |
| Įspėjimai | Do not expose to high temperatures. |
| Ryšys | |
| USB 3.0 tipo C prievadų kiekis | 1 |

Reviews
There are no reviews yet.