| Weight | 6300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 540 × 235 × 380 in |

Įmontuojami gartraukiai
Teleskopinis gaubtas MAAN Corona 50 310 m3/h, juodas
$100.46
+ Free ShippingOut of stock
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Lempos tipas | LED |
| Tipas | Teleskopinis gaubtas |
| Korpuso medžiaga | Plienas |
| Riebalų filtro tipas | Aliuminis |
| Valdymo tipas | Mechaninis |
| Pridėtas variklis | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Lempos galingumas | 6 W |
| Apšvietimo pozicija | Atgal |
| Lempučių skaičius | 2 lemputė(-ės) |
| Energijos valdymas | |
| Skysčio dinaminio efektyvumo klasė | D |
| Metinis energijos suvartojimas | 36 kWh |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A+++ iki D |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | A |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (sena) | C |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 500 mm |
| Veikimo charakteristikos | |
| Maksimali ekstrakcijos galia | 315 m³/h |
| Greičių skaičius | 3 |
| Ekstrakcijos tipas | Kanalinis / recirkuliacinis |
| Plaunamas filtras | Taip |
| Triukšmo lygis (mažas greitis) | 50 dB |
| Triukšmo lygis (didelis greitis) | 63 dB |
| Pakuotės duomenys | |
| DFU / vartotojo vadovas | Taip |
| Pakuotės tipas | Kartonas |
| Kiekis | 1 |
| Garantijos kortelė | Taip |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Disconnect the unit from the power supply before cleaning. |
| Įspėjimai | Negalima montuoti įrenginio neperskaitę instrukcijos. |
Reviews
There are no reviews yet.