| Weight | 328 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 67 × 171 × 196 in |

Tinklo kabeliai ir jungtys
TP-Link TL-POE150S PoE adapteris Gigabitinis eternetas 48 V
$17.55
+ Free ShippingAvailability: 10 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| LED indikatoriai | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 80,8 mm |
| Aukštis | 24 mm |
| Ilgis | 54 mm |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimas per Eternetą (PoE) | 48 V |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 90% |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90% |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 70 °C |
| Tinklas | |
| Eterneto sąsajos tipas | Gigabitinis eternetas |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 1000 Mbit/ai |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 100 |
| Tinklo standartai | IEEE 802.3af |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10 |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85044090 |


Reviews
There are no reviews yet.