| Weight | 240 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 180 × 70 × 162 in |

Ausinės
Trust Ayda Laisvų rankų įranga Vielinis Su lankeliu Skambučiai / muzika USB A tipo Juoda
$22.98
+ Free ShippingAvailability: 4 in stock
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Gaminio tipas | Laisvų rankų įranga |
| Laisvų rankų įrangos tipas | Abiausis |
| Kabelio ilgis | 1,8 m |
| Rekomenduojamas naudojimas | Skambučiai / muzika |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kabelio spalva | Juoda |
| Nešiojimo stilius | Su lankeliu |
| Ryšys | |
| USB jungtis | USB A tipo |
| Ryšio technologija | Vielinis |
| USB jungtis | Taip |
| Mikrofonas | |
| Mikrofono triukšmo slopinimas | Taip |
| Mikrofono tipas | Mikrofoninė gervė |
| Ausinės | |
| Pavarų skaičius | 2 |
| THD, Bendras harmoninis iškraipymas | 1% |
| Vidinis garsiakalbis | 4 cm |
| Ausinių dažnis | 20 - 20000 Hz |
| Triukšmo slopinimas | Taip |
| Triukšmo mažinimo tipas | Aktyvus |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 65 mm |
| Aukštis | 170 mm |
| Svoris | 147 g |
| Plotis | 155 mm |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Tiekėjo informacija | |
| Medžiaga | ABS |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Avoid contact with water. |
| Įspėjimai | Keep away from sources of heat. |
| Įspėjimai | Do not use while charging. |

Reviews
There are no reviews yet.