| Weight | 1160 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 390 × 70 × 280 in |

| Logistikos duomenys | |
|---|---|
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 8518100090 |
| Savybės | |
| Pagrindo tipas | Tvirtinimo prie stalviršio pagrindas |
| Jungties sriegis | 5/8" |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Gaminio tipas | Transliavimo mikrofono stovas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Store in a dry place, away from moisture. |
| Įspėjimai | Do not open the appliance to avoid damage. |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 39 mm |
| Svoris | 755 g |
| Plotis | 114 mm |
| Ilgis (min) | 41,7 cm |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės aukštis | 70 mm |
| Paketo svoris | 1,1 kg |
| Pakuotės gylis | 380 mm |
Reviews
There are no reviews yet.