| Weight | 120 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 115 × 37 × 55 in |

Dviračiai ir priedai
Universalus telefono laikiklis Motus MOTHAN02R Raudonas
$8.65
+ Free ShippingAvailability: 10 in stock
| Ergonomija | |
|---|---|
| Suderinamas rankenos skersmuo | 2,22 - 3,18 cm |
| Didžiausias įrenginio plotis | 10 cm |
| Minimalus prietaiso plotis | 5,5 cm |
| Pakuotės turinys | |
| Tvirtinimo varžtas | Taip |
| Pridedamos poveržlės | Taip |
| Alleninis raktas | Taip |
| Tarpiklis | Taip, x2 |
| Pakabos anga | Taip |
| Konstrukcija | |
| Tvirtinimo vieta | Vairas / vamzdis (bėgis) |
| Gaminio tipas | Telefono laikiklis dviračiui ir paspirtukui |
| Mobiliojo įrenginio tipas | Mobilusis telefonas / išmanusis |
| Produkto spalva | Raudona |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Product intended solely for use in accordance with instructions. |
| Įspėjimai | Store away from sources of heat and direct sunlight. |
| Įspėjimai | Keep away from small children. |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 121 g |
| Pakuotės matmenys | 5,3 x 8,3 x 3,9 cm |

Reviews
There are no reviews yet.