| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 200 × 40 × 5 in |

laukia-paskirstymo
VITAKRAFT Beef Stick Hypoallergenic turkey with ostrich – skanėstas šunims – 12 g
$0.50
+ Free ShippingAvailability: 200 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| Pakuotės tipas | Maišelis |
| Be sojos | Taip |
| Dozavimo forma | Tvirtas |
| Svoris | 12 g |
| Be konservantų | Taip |
| Nėra dirbtinių spalvų | Taip |
| Veislės dydis | Tinka visoms veislėms |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Serija | VITAKRAFT Beef Stick |
| Gyvūno augintinio amžius | Suaugusiųjų |
| Be glitimo | Taip |
| Be cukraus | Taip |
| Svorio intervalas | 0 g - 200 g |
| Papildomos funkcijos | Be glitimo |
| Kategorija | Jūsų šuniui |
| Šuns veislė | Bet kokia veislė |
| Pagrindinis skonis | Kalakutiena |
| Gyvūnų specialūs poreikiai | Jokių specialiųjų poreikių |
| Produkto kategorija | Gydo |
| Gydymo tipas | Treniruočių |
| Gydymo tipas | Kramtomieji |
| Gydymo tipas | Hipoalerginiai |
| Maistingumo duomenys | |
| Baltymai | 28% |
| Apytikriai pelenų | 9% |
| Riebalų kiekis | 24% |
| Apytikriai ląstelienos | 4% |
| Drėgmės kiekis | 33% |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. |
| Įspėjimai | Keep out of the reach of children. |
| Įspėjimai | Store in a dry and cool place. |



Reviews
There are no reviews yet.