| Weight | 64 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 40 × 110 in |

laukia-paskirstymo
VITAKRAFT Beef Stick Rustico – skanėstas šunims – 55 g
$1.34
+ Free ShippingAvailability: 4 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| Gyvūnų specialūs poreikiai | Jokių specialiųjų poreikių |
| Be sojos | Taip |
| Dozavimo forma | Tvirtas |
| Be konservantų | Taip |
| Svoris | 55 g |
| Nėra dirbtinių spalvų | Taip |
| Veislės dydis | Tinka visoms veislėms |
| Be cukraus | Taip |
| Produkto kategorija | Gydo |
| Svorio intervalas | 0 g - 200 g |
| Be glitimo | Duomenų nėra |
| Pakuotės tipas | Maišelis |
| Serija | VITAKRAFT Beef Stick |
| Gyvūno augintinio amžius | Suaugusiųjų |
| Šuns veislė | Bet kokia veislė |
| Pagrindinis skonis | Jautiena |
| Papildomos funkcijos | Raumenų auginimas |
| Gydymo tipas | Kramtomieji |
| Kategorija | Jūsų šuniui |
| Maistingumo duomenys | |
| Apytikriai ląstelienos | 3% |
| Apytikriai pelenų | 9% |
| Drėgmės kiekis | 33% |
| Riebalų kiekis | 25% |
| Baltymai | 30% |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Store in a dry and cool place. |
| Įspėjimai | Keep out of the reach of children. |
| Įspėjimai | Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. |


Reviews
There are no reviews yet.