| Weight | 88 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 199 × 127 in |

laukia-paskirstymo
VITAKRAFT Duck Mini Coins – skanėstas šunims – 80g
$1.55
+ Free ShippingAvailability: 12 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| Gyvūno augintinio amžius | Suaugusiųjų |
| Be sojos | Duomenų nėra |
| Dozavimo forma | Tvirtas |
| Veislės dydis | Tinka visoms veislėms |
| Gyvūnų specialūs poreikiai | Jokių specialiųjų poreikių |
| Gydymo tipas | Natūralus |
| Gydymo tipas | Slapukai |
| Pagrindinis skonis | Antis |
| Be glitimo | Duomenų nėra |
| Svoris | 80 g |
| Šuns veislė | Bet kokia veislė |
| Be konservantų | Taip |
| Svorio intervalas | 0 g - 200 g |
| Gydymo tipas | Mėsos |
| Kategorija | Jūsų šuniui |
| Gydymo tipas | Treniruočių |
| Pakuotės tipas | Maišelis |
| Be cukraus | Duomenų nėra |
| Nėra dirbtinių spalvų | Taip |
| Produkto kategorija | Gydo |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Keep out of the reach of children. |
| Įspėjimai | Store in a dry and cool place. |
| Įspėjimai | Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. |

Reviews
There are no reviews yet.