| Weight | 1010 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 108 × 235 × 149 in |

laukia-paskirstymo
VITAKRAFT Menu Vital – Maistas jūrų kiaulytėms – 1kg
$3.03
+ Free ShippingAvailability: 15 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| Be konservantų | Duomenų nėra |
| Nėra dirbtinių spalvų | Duomenų nėra |
| Svoris | 1 kg |
| Svorio intervalas | 0 g - 200 g |
| Svorio intervalas | 1 kg - 1,9 kg |
| Gyvūnų specialūs poreikiai | Jokių specialiųjų poreikių |
| Produkto kategorija | Sausas pašaras |
| Be glitimo | Ne |
| Veislės dydis | Tinka visoms veislėms |
| Gyvūno augintinio amžius | Suaugusiųjų |
| Pagrindinis skonis | Grūdai |
| Papildomos funkcijos | Dantų |
| Be sojos | Taip |
| Dozavimo forma | Tvirtas |
| Kategorija | Graužikams |
| Pakuotės tipas | Kartonas |
| Produkto kategorija | Maisto produktai |
| Be cukraus | Duomenų nėra |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Store in a cool, dry place. |
| Įspėjimai | Use as recommended on the package. |
| Įspėjimai | Keep out of the reach of children. |
| Maistingumo duomenys | |
| Apytikriai ląstelienos | 12,5% |



Reviews
There are no reviews yet.