| Weight | 3200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 200 × 210 × 120 in |

laukia-paskirstymo
VITAKRAFT Menu Vital – triušių maistas – 3kg
$8.76
+ Free ShippingAvailability: 2 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| Gyvūno augintinio amžius | Suaugusiųjų |
| Pagrindinis skonis | Grūdai |
| Kategorija | Triušiams |
| Svorio intervalas | 2 kg - 4,9 kg |
| Papildomos funkcijos | Virškinimo sistemos palaikymas |
| Dozavimo forma | Tvirtas |
| Be sojos | Duomenų nėra |
| Be glitimo | Ne |
| Gyvūnų specialūs poreikiai | Jokių specialiųjų poreikių |
| Nėra dirbtinių spalvų | Taip |
| Svoris | 3 kg |
| Be konservantų | Taip |
| Be cukraus | Taip |
| Produkto kategorija | Maisto produktai |
| Pakuotės tipas | Maišelis |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Store in a cool, dry place. |
| Įspėjimai | Keep out of the reach of children. |
| Įspėjimai | Use as recommended on the package. |
| Maistingumo duomenys | |
| Apytikriai ląstelienos | 14% |



Reviews
There are no reviews yet.