| Weight | 270 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 222 × 202 in |

laukia-paskirstymo
VITAKRAFT Vištienos filė XXL – skanėstas šunims – 250g
$4.25
+ Free ShippingAvailability: 32 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| Svoris | 250 g |
| Be konservantų | Taip |
| Pakuotės tipas | Maišelis |
| Kategorija | Jūsų šuniui |
| Veislės dydis | Tinka visoms veislėms |
| Dozavimo forma | Tvirtas |
| Be sojos | Duomenų nėra |
| Be glitimo | Duomenų nėra |
| Šuns veislė | Bet kokia veislė |
| Pagrindinis skonis | Vištiena |
| Svorio intervalas | 201 g - 499 g |
| Produkto kategorija | Gydo |
| Gyvūno augintinio amžius | Bet kokio amžiaus |
| Nėra dirbtinių spalvų | Taip |
| Be cukraus | Duomenų nėra |
| Gyvūnų specialūs poreikiai | Jokių specialiųjų poreikių |
| Gydymo tipas | Mėsos |
| Gydymo tipas | Kramtomieji |
| Gydymo tipas | Treniruočių |
| Maistingumo duomenys | |
| Apytikriai pelenų | 5,5% |
| Baltymai | 60% |
| Riebalų kiekis | 2% |
| Drėgmės kiekis | 18% |
| Apytikriai ląstelienos | 1% |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Keep out of the reach of children. |
| Įspėjimai | Nenaudokite kaip subalansuotos mitybos pakaitalo. |
| Įspėjimai | Store in a dry and cool place. |


Reviews
There are no reviews yet.