| Weight | 130 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 210 × 70 × 50 in |

laukia-paskirstymo
Vonios kambario siurbtuko laikiklis 20cm
$7.22
+ Free ShippingAvailability: 90 in stock
| Techninė informacija | |
|---|---|
| Montavimas | Siena |
| Didžiausias keliamas svoris | 30 kg |
| Medžiaga | Techno polimeras |
| Lengva naudoti | Taip |
| Produkto spalva | Balta |
| Montavimo tipas | Siurbtukas (puodelis) |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 65 mm |
| Ilgis | 200 mm |
| Aukštis | 53 mm |


Reviews
There are no reviews yet.