| Weight | 2040 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 405 × 345 × 80 in |

| Svoris ir matmenys | |
|---|---|
| Sėdynės aukštis (min.) | 34,5 cm |
| Sėdynės gylis | 33 cm |
| Svoris | 1,85 kg |
| Sėdynės plotis | 33 cm |
| Sėdynės aukštis (maks.) | 52,5 cm |
| Techninė informacija | |
| Forma | Turas |
| Produkto spalva | Šviesiai Žalia |
| Kojelių skaičius | 4 kojos |
| Produkto spalva | Balta |
| Produkto spalva | Mėlyna |
| Sukiojamas | Taip |
| Maksimalus naudotojo svoris | 130 kg |
| Reguliuojamas aukštis | Taip |
| Sulankstomos | Ne |



Reviews
There are no reviews yet.