| Weight | 3220 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 205 × 150 × 510 in |

| Techninė informacija | |
|---|---|
| Produkto spalva | Balta |
| Medžiaga | Plienas |
| Didžiausias keliamas svoris | 180 kg |
| Reguliuojamas plotis | Taip |
| Lengva naudoti | Taip |
| Montavimas | Gnybtas |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (min.) | 8,2 cm |
| Svoris | 2,82 kg |
| Plotis (maks.) | 17,2 cm |
| Rankenos ilgis | 485 mm |



Reviews
There are no reviews yet.