| Weight | 2928 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 263 × 471 × 383 in |

laukia-paskirstymo
Vonios laiptelis ACTIONMED Premium Plus
$21.98
+ Free ShippingAvailability: 141 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| Produkto spalva | Chromas |
| Neslystantis paviršius | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ne-slystančios kojos | Taip |
| Maksimalus naudotojo svoris | 120 kg |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Ensure the product is stably positioned before use. |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 2 kg |



Reviews
There are no reviews yet.