| Weight | 3050 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 255 × 725 × 130 in |

| Svoris ir matmenys | |
|---|---|
| Sėdynės gylis | 71 cm |
| Svoris | 2,2 kg |
| Sėdynės plotis | 23 cm |
| Prispaudimo plotis | 51,5 - 68,5 cm |
| Techninė informacija | |
| Produkto spalva | Medis |
| Maksimalus naudotojo svoris | 136 kg |
| Sulankstomos | Ne |
| Lipnumo tipas | Spaustukas |
| Reguliuojamas aukštis | Ne |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Avoid slipping on wet bench surfaces - always use caution. |
| Įspėjimai | Do not use on a damaged or unstable bath. |
| Įspėjimai | Make sure the bench is correctly installed before use. |



Reviews
There are no reviews yet.