| Weight | 41500 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1760 × 365 × 235 in |

laukia-paskirstymo
Vonios spintelė NEL DD 1K krepšelis, kašmyro spalvos, ilgos durys
$104.15
+ Free ShippingAvailability: 10 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| Lentynos apdailos medžiaga | Laminatas |
| Sulankstoma konstrukcija | Ne |
| Lentynos spalva | Kašmyras |
| Lentynų skaičius | 5 spintos |
| Produkto spalva | Kašmyras |
| Rėmo spalva | Kašmyras |
| Medžiaga | Smulkinių plokštė |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminatas |
| Montavimo tipas | Laisvai stovintis |
| Ratai | Ne |
| Kolekcija | NEL |
| Pakabos anga | Ne |
| Išleidimo šalis | Lenkija |
| Gatavai sukomplektuota | Ne |
| Lentynų medžiaga | Smulkinių plokštė |
| Rėmo medžiaga | Smulkinių plokštė |
| Durų spalva | Kašmyras |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Durų skaičius | 4 durys |
| Saugojimo stalčiai | Ne |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 600 mm |
| Ilgis | 300 mm |
| Aukštis | 1740 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis per dėžutę | 1 vnt |
| Pakuotės tipas | Kartonas |
| Montavimo instrukcija | Taip |
| Montavimo rinkinys | Taip |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Do not overload the shelves to avoid damage. |
| Įspėjimai | Make sure the racking is securely fastened. |
| Įspėjimai | The assembly should be carried out in accordance with the enclosed instructions. |



Reviews
There are no reviews yet.