| Weight | 6100 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 790 × 220 × 430 in |

laukia-paskirstymo
Vonios suolas su atlošu, vonios sėdynė – BathTim
$56.51
+ Free ShippingAvailability: 1 in stock
| Svoris ir matmenys | |
|---|---|
| Minimalus aukštis | 83 cm |
| Sėdynės matmenys | 67 x 41 cm |
| Maksimalus aukštis | 94 cm |
| Svoris | 4,7 kg |
| Savybės | |
| Medžiaga | PCV |
| Produkto spalva | Balta |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Maksimalus naudotojo svoris | 136 kg |
| Ne-slystančios kojos | Taip |
| Pakabos anga | Taip |
| Reguliuojamas aukštis | Taip |


Reviews
There are no reviews yet.