| Weight | 3570 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 125 × 250 × 745 in |

| Svoris ir matmenys | |
|---|---|
| Aukštis | 115 mm |
| Sėdynės plotis | 68,5 cm |
| Sėdynės aukštis | 1,8 cm |
| Sėdynės gylis | 22 cm |
| Svoris | 2,14 kg |
| Prispaudimo plotis | 50 - 60 cm |
| Techninė informacija | |
| Maksimalus naudotojo svoris | 180 kg |
| Medžiaga | Polivinilo chloridas (PVC) |
| Lipnumo tipas | Spaustukas |
| Sulankstomos | Ne |
| Reguliuojamas aukštis | Ne |
| Produkto spalva | Balta |
| Produkto spalva | Šviesiai Žalia |



Reviews
There are no reviews yet.