| Weight | 5756 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 441 × 543 × 268 in |

laukia-paskirstymo
Vonios suoliukas su atlošu ACTIONMED
$34.53
+ Free ShippingAvailability: 162 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| Produkto spalva | Sidabras |
| Produkto spalva | Balta |
| Didžiausias keliamas svoris | 120 kg |
| Ne-slystančios kojos | Taip |
| Atlošas | Taip |
| Reguliuojamas aukštis | Taip |
| Pakabos anga | Taip |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Avoid slipping on wet bench surfaces - always use caution. |
| Įspėjimai | Make sure the bench is correctly installed before use. |
| Įspėjimai | Do not use on a damaged or unstable bath. |
| Svoris ir matmenys | |
| Sėdynės gylis | 42 cm |



Reviews
There are no reviews yet.