| Weight | 2980 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 801 × 387 × 71 in |

laukia-paskirstymo
Vonios suoliukas su rankena ACTIONMED
$18.84
+ Free ShippingAvailability: 200 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| Pakabos anga | Taip |
| Gaminio tipas | Vonios suoliukas |
| Produkto spalva | Balta |
| Atsparumas drėgmei | Taip |
| Produkto spalva | Mėlyna |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Do not use on a damaged or unstable bath. |
| Įspėjimai | Avoid slipping on wet bench surfaces - always use caution. |
| Įspėjimai | Make sure the bench is correctly installed before use. |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 1,25 kg |

Reviews
There are no reviews yet.